Analiza cen Bitcoinów: Jako Techniczny Skok Słabości BTC/USD do 7.200 $ Krosna

Cena Bitcoin nadal osłabia się technicznie, ponieważ spada poniżej 9000 dolarów, a 8000 dolarów rośnie w siłę.
W międzyczasie 21 i 50 EMA będzie nadal oferować wsparcie, dając bykom szansę na odzyskanie 9.200$ wsparcia.
Techniczny stan cen Bitcoin System nadal się pogarszał w ciągu ostatnich kilku tygodni. Nie ma żadnych sygnałów wzrostu, a wręcz przeciwnie, Bitcoin nadal wysyła ogromne znaki sprzedaży. Pod koniec ubiegłego tygodnia, niedźwiedzia fala przetoczyła się przez rynek, odcinając próbę przez byki Bitcoin pokonać opór na 9.350 dolarów. Zamiast tego, Bitcoin zbiornik do testowania wsparcia na 9.050 dolarów.

W międzyczasie, Bitcoin jest w obrocie na 9,192 dolarów po wycofaniu się z wysoki weekend blisko 9.200 dolarów. Co ciekawe, byki Bitcoin przekroczył opór linii trendu spadkowego. W czasie pisania, największa kryptokurcja ma do czynienia ze wzrostem presji sprzedaży.

Przeczytaj też: Analiza techniczna Bitcoinów: Jak to ograniczenie pasma Bollingera mogło katapultować XBT/USD po 10.000$?

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Viking Conquest! Zagraj teraz!
Z technicznego punktu widzenia, wskaźnik względnej siły (RSI) wycofuje się z wykupionego (70) i kładzie nacisk na wzmacniające niedźwiedzie ramię. Jednakże, Moving Average Convergence Divergence podkreśla potencjał do przejęcia bocznej akcji handlowej. Wskaźnik MACD utrzymuje się obecnie powyżej linii środkowej i charakteryzuje się nieznacznie byczą dywergencją.

Wykres cen BTC/USD

Tak długo jak obraz techniczny pozostanie nienaruszony, byki Bitcoin będą miały szansę walczyć o odzyskanie wsparcia za 9.200 dolarów. Zauważ, że cena utrzymuje się powyżej 50 i 21 wykładniczej średniej kroczącej (EMA). Oznacza to, że nawet jeśli zdrowie techniczne Bitcoin’a słabnie, byki nie straciły jeszcze wszystkiego. Oni nadal mają potencjał, aby utrzymać Bitcoin powyżej 9.000 dolarów.

Na minusie, kolejny spadek poniżej 9.000 dolarów może otworzyć Pandora pudełko ze stratami, które mogą szybko wzrosnąć do 7.200 dolarów. Niższa cena Bitcoinu jest jedynym sposobem na stworzenie popytu i przywrócenie nabywców na rynek. Bo walka o utrzymanie się powyżej 9.000 dolarów nadal będzie miała pierwszeństwo.

Przeczytaj więcej: Analiza cen Bitcoinów: BTC/USD w trybie powtarzania aż do załamania do 7.200$ po przetestowaniu 8.500$.

Poziomy Bitcoin Intraday
Stopa procentowa: 9,188 dolarów

Zmiana względna: -25

Zmiana procentowa: -0,28%.

Trend: Bearish

Zmienność: Wysoka